P.P.H.U "R A F" s.c.

P.P.H.U " R A F " S.C.

O firmie Kontakt

Oferta / Offerte / Offer Polska oferta
Mieszadła do farb Mieszadła do gipsu Mieszadła do kleju Mieszadła do zapraw Mieszadła do zapraw ciężkich Koziołki Budowlane Podkładki

Deutsche Offerte
English offer
SKLEP FIRMOWY


Oferta

mieszadła do farb

(MF80, MF100) Klasyczne mieszadło do farb emulsyjnych, akrylowych i dyspersyjnych oraz lakierów, bejc i farb ogólnego stosowania

(MF80T, MF100T) Mieszadło tego typu zastosowanie ma przy średnim obciążeniu do mieszania gęstych farb, lakierów, gruntowania lekkich tynków, rzadkich powłok

mieszadła do gipsu

(MG) Przeznaczone jest do pisania materiałów sypkich takich jak: gipsy,tynki gipsowe,masy szpachlowe, mieszaniny epoksydowe itp.
Kształt mieszadła powoduje dokładne rozbicie brył i bruzd tworząc dobre ujednorodnienie mieszanych mas

mieszadła do kleju

(MKC) Przeznaczone jest do mieszania wszystkich materiałów sypkich – klejów do glazury, klejów do dociepleń wszelkich rodzajów tynków i zapraw murarskich oraz tynków strukturalnych

mieszadła do zapraw

(MZ60,MZ80,MZ100,MZ130,MZ130-M14) Ze względu na kształt mieszadła należy go stosować do maszyn z wysoka liczba obrotów np: wiertarkach.
Mieszadło to idealnie miesza beton, zaprawę murarską, zaprawy tynkarskie. Wyjątkiem jest mieszadło z gwintem m14, które stosuje się w specjalistycznych mieszarkach.

(MZ140T-M14,MZ100T-M14,MZ100/10)Szczególnie mocna konstrukcja mieszadła pozwala na zastosowanie go w codziennych ciężkich pracach budowlanych. Dwie łopatki mieszające obok lekkiego mieszania w materiale dbają o małe obciążenie mieszarki.
Mieszadło ma zastosowanie do mieszania wszystkich materiałów budowlnych takich jak: zapraw,zapraw gotowych,żywic epoksydowych itp.

(MZ140/R3-M14,MZ100/R3-M14)Trójkątne mieszadło umożliwia szybsza pracę przy mieszaniu materiałów charakteryzujących się dużą lepkością oraz mieszaniu wszystkich innych ciężkich materiałów budowlanych.

mieszadła do zapraw ciężkich

(MZC) Przeznaczone jest do mieszania wszelkich materiałów sypkich, gęstych i ciężkich.Ze względu na kształt stosowane jest do mieszania większych ilości materiałów w tym samym czasie (używać wolnych obrotów wiertarki).
Mieszadło to w szczególności przeznaczone jest dla osób zajmujących się profesionalnym wykonywaniem prac tynkarskich, murarskich oraz glazurniczych.

koziołki budowlane

Koziołki budowlane Wymiary: 1200 mm i 1400 mm